Organizátoři

Dáša Pekařová byla v pomocném týmu celovečerní brněnské seznamovací akce Kde jsi? Plavu za Tebou! a také účastníkem různých pracovně-seznamovacích akcí Seznamte se prosím. Miluje alpskou krajinu a výhledy z vyšších vrcholků hor, proto také zorganizovala několik feratových výletů do hor.

Honza Bleha se různým setkávacím a seznamovacím aktivitám věnuje dlouhodobě. Na těchto jeho akcích se poprvé setkalo už nemálo lidí, kteří spolu následně vstoupili do manželství.

Honza, mimo jiné, založil a vedl mnohé křesťanské a dobrovolnické víkendovky, organizoval speed dating programy na Absolventském Velehradu a akcích Seznamte se prosím.

Centrum pro rodinu a sociální péči poskytuje prostory v Brně na Biskupské 7. Nezisková organizace založená Biskupstvím brněnským, která již od r. 1992 rodinám i jednotlivcům nabízí podporu a inspiraci pro spokojený rodinný život. Poskytuje poradenství, vzdělávání, pomoc (nejen) v obtížných životných situacích i volnočasové programy.

Do.Slova poskytuje prostory v Praze na Křižíkově 213/44. Jedná se o aktivní křesťanský sbor, který je součástí Mezinárodní presbyteriánské církve. Svoje shromáždění má v pražském Karlíně. Tvoří společně rodinu Čechů i cizinců, kteří považují Prahu za svůj domov. Chtějí do hloubky poznávat Ježíše Krista a podělit se o svou víru s ostatními Pražany.

V Praze poskytuje prostory také Kavárna Liberál – místo, kde můžete posedět na sklenku dobrého vína, jít s kamarádem na "jedno", poslechnout si dobrou muziku i jen tak si počíst. V kavárně Liberál jednoduše můžete pohodlně dělat vše, co se vám namane. Orosené Únětice za lidovou cenu si lze dopřát nejen v útulném vnitřku, ale také na prosluněné zahrádce směrem do ulice, která vás přímo propojí s neopakovatelným duchem Holešovic. Inspirativní místo plné dobré nálady.


Kontaktujte nás

+420 733 741 837 (setkání v Brně); +420 777 649 687 (setkání v jiných městech)

info@bozirande.cz


Připravujeme další setkání